فیلتر

محصولات برند یوکی

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
هندزفری سیم دار به همراه باکس فانتزی مدل یوکی YOOKIE BOX 105
هندزفری سیم دار اورجینال مدل یوکی BOX 105 که از طریق جک 3.5 میلی متری به گوشی متصل میشود ، از کیفیت صدایی مطلوب و استریو HIFI بهره میبرد.درون بسته بندی آن یک جعبه نگهدارنده طرحدار و فانتزی جذاب قرار دارد.
هندزفری سیم دار به همراه باکس نگهدارنده مدل یوکی YOOKIE BOX 201
هندزفری سیم دار اورجینال مدل یوکی BOX 201 که از طریق جک 3.5 میلی متری به گوشی متصل میشود ، از کیفیت صدایی مطلوب و استریو HIFI بهره میبرد.درون بسته بندی آن یک جعبه نگهدارنده لوکس و جذاب قرار دارد.
هندزفری سیم دار به همراه باکس نگهدارنده مدل یوکی YOOKIE BOX 203
هندزفری سیم دار اورجینال مدل یوکی BOX 203 که از طریق جک 3.5 میلی متری به گوشی متصل میشود ، از کیفیت صدایی مطلوب و استریو HIFI بهره میبرد.درون بسته بندی آن یک جعبه نگهدارنده خاص و جذاب (طرح ایرپاد) قرار دارد.
هندزفری سیم دار به همراه باکس فانتزی مدل یوکی YOOKIE BOX 102
هندزفری سیم دار اورجینال مدل یوکی BOX 102 که از طریق جک 3.5 میلی متری به گوشی متصل میشود ، از کیفیت صدایی مطلوب و استریو HIFI بهره میبرد.درون بسته بندی آن یک جعبه نگهدارنده طرحدار و فانتزی طرح باکس کبریتی قرار دارد.
هندزفری سیم دار به همراه باکس فانتزی مدل یوکی YOOKIE BOX 101
هندزفری سیم دار اورجینال مدل یوکی BOX 101 که از طریق جک 3.5 میلی متری به گوشی متصل میشود ، از کیفیت صدایی مطلوب و استریو HIFI بهره میبرد.درون بسته بندی آن یک جعبه نگهدارنده طرحدار و فانتزی قرار دارد.