فیلتر


گارد شفاف و ژله ای

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
قاب اورجینال نیو اسکین Honor X8 5G مدل متال کیس
کاور متال کیس از تولیدات شرکت معتبر نیو اسکین برای گوشی آنر Honor X8 5G میباشد که از طراحی ساده اما خاص و در یک نگاه جذاب برخوردار است.
قاب اورجینال نیو اسکین Samsung Galaxy S23 Ultra 5G مدل متال کیس
کاور متال کیس از تولیدات شرکت به نام نیو اسکین برای گوشی سامسونگ Galaxy S23 Ultra میباشد که از طراحی ساده اما خاص و در یک نگاه جذاب برخوردار است.
قاب اورجینال نیو اسکین Xiaomi Redmi Note 10 Pro مدل متال کیس
کاور متال کیس از تولیدات شرکت معتبر نیو اسکین برای گوشی شیائومی Redmi Note 10 Pro میباشد که از طراحی ساده اما خاص و در یک نگاه جذاب برخوردار است.
قاب اورجینال نیو اسکین Xiaomi Redmi Note 11 Pro Plus مدل متال کیس
کاور متال کیس از تولیدات شرکت معتبر نیو اسکین برای گوشی شیائومی Redmi Note 11 Pro Plus میباشد که از طراحی ساده اما خاص و در یک نگاه جذاب برخوردار است.
قاب اورجینال نیو اسکین Xiaomi Poco X3 Pro مدل متال کیس
کاور متال کیس از تولیدات شرکت معتبر نیو اسکین برای گوشی شیائومی Poco X3 Pro / nfc میباشد که از طراحی ساده اما خاص و در یک نگاه جذاب برخوردار است.
قاب اورجینال نیو اسکین (Xiaomi Redmi (Note 9 Pro / Note 9S مدل متال کیس
کاور متال کیس از تولیدات شرکت معتبر نیو اسکین برای گوشی شیائومی Redmi Note 9S / 9 Pro میباشد که از طراحی ساده اما خاص و در یک نگاه جذاب برخوردار است.
قاب شفاف Xiaomi Redmi Note 12 Pro Plus 5G مدل ژله ای طلقی محافظ لنزدار
قاب گوشی ژله ای پشت طلق مدل شیائومی ردمی نوت 12 پرو پلاس که مجهز به محافظ لنز دوربین است و در چهار طرف گارد از ایربگ های مخصوص برای مراقبت و ضربه پذیری بهتر استفاده است.مهمترین ویژگی این کاور ظریف ، شفافیت بالا برای دیده شدن ظرافت و رنگ بدنه گوشی است.
قاب اورجینال نیو اسکین Xiaomi 11T / 11T Pro مدل متال کیس
کاور متال کیس از تولیدات شرکت معتبر نیو اسکین برای گوشی شیائومی 11T/11T Pro میباشد که از طراحی ساده اما خاص و در یک نگاه جذاب برخوردار است.
قاب اورجینال نیو اسکین Xiaomi Redmi Note (11S / 11 4G) مدل متال کیس
کاور متال کیس از تولیدات شرکت معتبر نیو اسکین برای گوشی شیائومی Redmi Note 11 میباشد که از طراحی ساده اما خاص و در یک نگاه جذاب برخوردار است.
قاب اورجینال نیو اسکین Xiaomi Redmi Note 11 Pro (4G / 5G) مدل متال کیس
کاور متال کیس از تولیدات شرکت معتبر نیو اسکین برای گوشی شیائومی Redmi Note 11 Pro میباشد که از طراحی ساده اما خاص و در یک نگاه جذاب برخوردار است.
قاب اورجینال نیو اسکین Xiaomi Poco X5 Pro 5G مدل متال کیس
کاور متال کیس از تولیدات شرکت معتبر نیو اسکین برای گوشی شیائومی Poco X5 Pro 5G میباشد که از طراحی ساده اما خاص و در یک نگاه جذاب برخوردار است.
قاب اورجینال نیو اسکین Xiaomi Redmi Note 12 Pro Plus 5G مدل متال کیس
کاور متال کیس از تولیدات شرکت معتبر نیو اسکین برای گوشی شیائومی Redmi Note 12 Pro 5G میباشد که از طراحی ساده اما خاص و در یک نگاه جذاب برخوردار است.
قاب اورجینال نیو اسکین Honor X8A مدل متال کیس
کاور متال کیس از تولیدات شرکت معتبر نیو اسکین برای گوشی آنر Honor X8A میباشد که از طراحی ساده اما خاص و در یک نگاه جذاب برخوردار است.
قاب اورجینال نیو اسکین Honor X7A مدل متال کیس
کاور متال کیس از تولیدات شرکت معتبر نیو اسکین برای گوشی آنر Honor X7A میباشد که از طراحی ساده اما خاص و در یک نگاه جذاب برخوردار است.
قاب اورجینال نیو اسکین Xiaomi Redmi 12C مدل متال کیس
کاور متال کیس از تولیدات شرکت معتبر نیو اسکین برای گوشی شیائومی Redmi 12C میباشد که از طراحی ساده اما خاص و در یک نگاه جذاب برخوردار است.
1 2 3 ... 9 10 11