فیلتر

محصولات برند اس زد ایکس

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
کابل شارژ سوپر فست آیفونی مدل لایتنینگ SZX SS203 (اورجینال)
کابل شارژ لایتنینگ اورجینال از برند اس زد ایکس مدل SZX SS203 در بسته بندی شرکتی با قابلیت خروجی 5 آمپر و روکشی از جنس نایلون بافته شده کنفی میباشد.این کابل از مقاومت بالایی در برابر گره خوردگی و قطعی برخوردار میباشد.
کابل شارژ 5 آمپری Micro to USB مدل سیلیکونی SZX SS222 (اورجینال)
کابل شارژ میکرو یو اس بی اورجینال از برند اس زد ایکس مدل SZX SS203 در بسته بندی شرکتی با قابلیت خروجی 5 آمپر و روکشی از جنس سیلیکون نرم و منعطف میباشد.این کابل از سرعت شارژ بالایی برخوردار میباشد.
شارژر فندکی فلزی مدل 2.4 آمپر از برند اس زد ایکس SZX SZ07
شارژر فندکی با سرعت مناسب مدل SZX SZ07 مناسب برای استفاده در ماشین با توان خروجی 2.4 آمپر و دو پورت یو اس بی میباشد.همچنین میتوانید بصورت همزمان از دو پورت با 5 ولت خروجی از 1 تا 2.4 آمپر استفاده نمایید.
مینی شارژر فندکی دو پورت تایپ سی سوپر فست PD QC3.0 مدل AiERSENN AZ10
شارژر فندکی (مدل مینی) کوآلکام 3 فست شارژ مدل ایرسن AZ10 مناسب برای استفاده در ماشین با توان خروجی 4.5 آمپر و دو پورت تایپ سی و یو اس بی میباشد.همچنین میتوانید بصورت همزمان از دو پورت تا توان 100 وات پورت USB و 27 وات از پورت PD استفاده نمایید.
شارژر فندکی سوپر فست QC5.0 دو پورت و 3 آمپر مدل AiERSENN AZ01
شارژر فندکی سوپر فست شارژ (هر دو پورت مجهز به کوآلکام 5.0) مدل AiERSENN AZ01 مناسب برای استفاده در ماشین با توان خروجی 3 آمپر و دو پورت یو اس بی میباشد.همچنین میتوانید بصورت همزمان از دو پورت با 5 ولت خروجی استفاده نمایید.
شارژر فندکی ماشین مدل آلومینیومی دو پورت 2.4A ال وای زد LYZ LZ01
شارژر فندکی تمام فلزی شیشه شکن (2.4A) مدل LYZ LZ01 مناسب برای استفاده در ماشین با توان خروجی 2.4 آمپر و دو پورت یو اس بی میباشد.همچنین میتوانید بصورت همزمان از دو پورت با 5 ولت خروجی استفاده نمایید.
شارژر فندکی ماشین مدل آلومینیومی دو پورت 2.4A ال وای زد LYZ LZ02
شارژر فندکی تمام فلزی شیشه شکن (2.4A) مدل LYZ LZ02 مناسب برای استفاده در ماشین با توان خروجی 2.4 آمپر و دو پورت یو اس بی میباشد.همچنین میتوانید بصورت همزمان از دو پورت با 5 ولت خروجی استفاده نمایید.
شارژر فندکی فست شارژ خودرو مدل دو پورت 3.1A ال وای زد LYZ LZ03
شارژر فندکی فست شارژ فلزی (3.1A) مدل LYZ LZ03 مناسب برای استفاده در ماشین با توان خروجی 3.1 آمپر و دو پورت یو اس بی میباشد.همچنین میتوانید بصورت همزمان از دو پورت با 5 ولت خروجی استفاده نمایید.
شارژر فندکی خودرو مدل دو پورت فست شارژ QC3.0 ال وای زد LYZ LZ05
شارژر فندکی سوپر فست شارژ (هر دو پورت مجهز به کوآلکام 3.0) مدل LYZ LZ05 مناسب برای استفاده در ماشین با توان خروجی 3 آمپر و دو پورت یو اس بی میباشد.همچنین میتوانید بصورت همزمان از دو پورت با 5 ولت خروجی استفاده نمایید.
شارژر فندکی فلزی مدل 2.4 آمپر از برند اس زد ایکس SZX SZ02
شارژر فندکی با سرعت مناسب مدل SZX SZ02 مناسب برای استفاده در ماشین با توان خروجی 2.4 آمپر و دو پورت یو اس بی میباشد.همچنین میتوانید بصورت همزمان از دو پورت با 5 ولت خروجی از 1 تا 2.4 آمپر استفاده نمایید.
شارژر فندکی خودرو مدل فست شارژ QC3.0 اس زد ایکس SZX SZ03
شارژر فندکی کوآلکام 3 فست شارژ مدل SZX SZ03 مناسب برای استفاده در ماشین با توان خروجی 2.4 آمپر و دو پورت یو اس بی میباشد.همچنین میتوانید بصورت همزمان از دو پورت با 5 ولت خروجی استفاده نمایید.
هندزفری سیمی به طول 3 متر مدل مکالمه دار اس زد ایکس SZX SSK 3M
هندزفری با سیمهای به طول 3 متر به همراه قابلیت مکالمه ، صدای استریو و ریموت کنترل مدل اس زد ایکس SZX SSK3M که از طریق جک 3.5 میلی متری به گوشی متصل میشود.این هدست سیمی از رنگ بندی جذاب و طراحی زیبایی برخوردار است.
هندزفری سیم دار جک 3.5mm مکالمه دار مدل اس زد ایکس SZX SF181
هندزفری با طراحی خاص و جذاب به همراه قابلیت مکالمه ، صدای استریو و ریموت کنترل مدل اس زد ایکس SZX SF181 که از طریق جک 3.5 میلی متری به گوشی متصل میشود.این هدست سیمی از رنگ بندی جذاب و طراحی زیبایی برخوردار است.
هندزفری سیمی کیفیت استریو مدل مکالمه دار اس زد ایکس SZX SF189
هندزفری سیمی مکالمه دار با قدرت صدای Stereo مدل اس زد ایکس SZX SF189 که از طریق جک 3.5 میلی متری به گوشی متصل میشود و از کیفیت صدای استریو با قابلیت نویز کنسلینگ یا کم کردن صداهای مزاحم محیط و کیفیت مناسب برای پخش موزیک بهره میبرد.
هدست سیمی طرح ایرپاد مدل مکالمه دار اس زد ایکس SZX SF186
هدست سیمی مکالمه دار مدل ایرپادی با قدرت صدای Super Bass مدل اس زد ایکس SZX SF186 که از طریق جک 3.5 میلی متری به گوشی متصل میشود و از کیفیت صدای استریو با قابلیت نویز کنسلینگ یا کم کردن صداهای مزاحم محیط و کیفیت مناسب برای پخش موزیک بهره میبرد.
1 2 3